Войти

Письмо рекламистов Кременчуга к городским властям

Ассоциация внешней рекламы города Кременчуга обратилась к городским властям с просьбой о 30% снижении стоимости использования места размещения рекламных конструкций в связи с резким уменьшением деловой активности во многих отраслях и значительным сокращением рекламных бюджетов. Сейчас вопрос находится на рассмотрении.

’’Мы надеемся, что городские власти отнесутся с пониманием к нашей просьбе’’ - говорит Юрий Любченко, исполнительный директор ассоциации.

Полный текст письма приводится ниже:

’’Міському голові м. Кременчука Глухову М.В.

Шановний Микола Володимирович!

На даний час у зовнішній рекламі, як і в більшості інших галузей господарювання склалася досить важка ситуація. Різке зменшення ділової активності разом з законодавчою забороною з 01.01.2009р. зовнішньої реклами алкогольних і тютюнових виробів призвело до того, що деяким розповсюджувачам зовнішньої реклами досить важко виконувати взяті на себе зобов’язання, у тому числі і перед містом в частини сплати коштів до КП «Міськоформлення» за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів. Зростає заборгованість деяких розповсюджувачів зовнішньої реклами перед КП «Міськоформлення» яка вже набуває загрозливих розмірів.

У зв’язку з цим, прошу Вас у відповідності до п. 33.6 «Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Кременчуці» затверджених рішенням Кременчуцької міської ради 31.07.2007р. надати розповсюджувачам зовнішньої реклами пільгові умови сплати коштів за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, а саме надати знижку у розмірі 30% тим розповсюджувачам зовнішньої реклами, які авансово (наперед) сплачують кошти у КП «Міськоформлення». Тим самим, Ви стимулюєте своєчасність та повноту надходження коштів до КП «Міськоформлення» з боку тих розповсюджувачів зовнішньої реклами, які і в кризових умовах намагаються повністю та своєчасно виконувати взяті на себе зобов’язання.

Разом з цим, прошу Вас посилити контроль за своєчасністю та повнотою сплати коштів за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, а у разі наявності заборгованості більше шести місяців, у відповідності до п. 31 «Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Кременчуці» затверджених рішенням Кременчуцької міської ради 31.07.2007р., рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради скасовувати видані дозволи до закінчення строку його дії.
 
З повагою,  виконавчий директор Любченко Ю.Б.’’

Оформление свадеб

Шар-сюрприз - это большой шар, размером от 0,8 м до 2,5 м, который заполняется сотней маленьких шариков. В маленькие шарики можно положить записочки с пожеланиями, конфетти, мишуру. Читать далее

Букеты из конфет

Новинка на рынке праздничных услуг!
Для самых требовательных ценителей сладостей - самый оригинальный и потрясающий подарок - букет из конфет! Балуйте своих близких! Читать далее

Промо-акции

«Рекламный центр на Московской» возьмет на себя все хлопоты и эффективно проведет для Вас промо-акцию в Кременчуге, Светловодске и Комсомольске. Читать далее
РА «Рекламный центр на Московской» ® 2004-2011 РА «Информ-щит» ® 2008 РА «Промо-люкс» ® 2008 Разработано студией - SDA
Rambler's Top100