Войти

СБУ контролює зовнішню рекламу.

У зв’язку з розміщенням на території Дніпропетровська, Кіровограда, Сімферополя та Києва агітаційних плакатів та біллбордів з ознаками антидержавних закликів СБУ винесла застереження колишньому народному депутату України Сергію Пересуньку.
Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України, підкресливши, що за результатами дослідчої перевірки СБУ встановила, що дії замовника цієї агітаційної продукції суперечать законодавству України.

За даними прес-центру, від імені СБУ з паном Пересуньком проведено профілактичну бесіду, в ході якої його застережено про неприпустимість вчинення дій, що можуть призвести до скоєння злочинів проти основ національної безпеки.
Аналогічні заходи здійснюються стосовно посадових осіб, які надали дозвіл на розміщення згаданих біллбордів, додали в СБУ.
Йдеться про біллборди, на яких зображено карту Російської імперії часів її розквіту, з територією Польщі включно. Позначено міста Краків, Київ, Муром тощо та написано слоган двома мовами: «Окраино! Вспомни имя свое!» та «Вкрайна! Згадай ім’я своє!». Також на біллборді зображений Сергій Пересунько.


Источник: unian.net - http://www.unian.net/

Оформление свадеб

Шар-сюрприз - это большой шар, размером от 0,8 м до 2,5 м, который заполняется сотней маленьких шариков. В маленькие шарики можно положить записочки с пожеланиями, конфетти, мишуру. Читать далее

Букеты из конфет

Новинка на рынке праздничных услуг!
Для самых требовательных ценителей сладостей - самый оригинальный и потрясающий подарок - букет из конфет! Балуйте своих близких! Читать далее

Промо-акции

«Рекламный центр на Московской» возьмет на себя все хлопоты и эффективно проведет для Вас промо-акцию в Кременчуге, Светловодске и Комсомольске. Читать далее
РА «Рекламный центр на Московской» ® 2004-2011 РА «Информ-щит» ® 2008 РА «Промо-люкс» ® 2008 Разработано студией - SDA
Rambler's Top100