Войти

НАПРИКІНЦІ ЛИСТОПАДА В ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРША МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З РЕКЛАМИ «OUTDOOR3»


30 листопада в м. Черкаси відбудеться перша масштабна міжнародна конференція з реклами «Outdoor3». Усе про останні тенденції рекламного ринку та проблеми, які гальмують його розвиток, із уст досвідчених вітчизняних та зарубіжних експертів. Одним з доповідачей ІІІ блоку форуму «»Бізнес» — огляд ініціатів, трендів та живих кейсів» виступить виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами України Оксана Поліщук.
Конференція «Outdoor3» покликана, передовсім, налагодити трьохсторонній діалог у галузі зовнішньої реклами між бізнесом, громадою та владними структурами. Зініціювали проведення конференції в такому форматі у виконавчому комітеті Черкаської міської ради. Втілити цей задум у життя їм допомагатимуть Асоціація зовнішньої реклами України, організація «CEUREN», а також неурядові організації з Німеччини (зокрема, CIVIC – Institute for International Education, Ifa – Institut für Auslandsbeziehungen).

«Однією з основних проблем на сьогоднішній день, в будь-якій галузі, є відсутність комунікації  між представниками органів державної влади, бізнес-спільноти та громадськості, - зазначила Оксана Поліщук, - Конференція «Outdoor3», яка, акцентую, відбудеться з ініціативи Черкаської міськради, є запорукою  послідовного втілення якісних змін та інтенсифікації позитивних реформ у сфері зовнішньої реклами».

«Запланована нами конференція є галузевою й розрахована на професіоналів. Йдеться про представників бізнесу та профільних асоціацій, які опікуються зовнішньою рекламою в Україні, – розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури, містобудування та інспектування Андрій Поліщук. – Водночас, серед задумів заходу – подружити бізнесову й владну структури. Насправді, так склалося, що діалог між ними в такому форматі відбувається вкрай рідко. Утім, без представників громадянського суспільна навряд чи це можливо. Ще одна, четверта, складова, яка допомагає знайти порозуміння між усіма цими групами – це експерти. Насправді, бізнес має свої ключову мету, показники ефективності, а влада інші. Але і ті, й інші працюють заради того, щоб розвивалося суспільство, економіка, а кінцевим споживачем їхніх послуг в  обох випадках є громада».
За словами Андрія Поліщука, під час цього заходу його учасники зможуть обмінятися досвідом, знайти спільні проблеми, які зазвичай схожі в кожному з міст, та їх шляхи вирішення. Не виключено, що подібна співпраця виллється в напрацювання рекомендацій щодо змін до законодавчих нормативно-правових актів, які регулюють рекламну діяльність. Відтак, у рамках конференції, окрім виступів спікерів із різних міст України та Німеччини, будуть проведені панельні дискусії, під час яких, власне, й відбуватиметься пошук нових рішень для рекламної галузі в ситуації прискорення процесів змін, що притаманні наразі як Україні, так і світові.

Джерело: http://www.outdoor.org.ua

Оформление свадеб

Шар-сюрприз - это большой шар, размером от 0,8 м до 2,5 м, который заполняется сотней маленьких шариков. В маленькие шарики можно положить записочки с пожеланиями, конфетти, мишуру. Читать далее

Букеты из конфет

Новинка на рынке праздничных услуг!
Для самых требовательных ценителей сладостей - самый оригинальный и потрясающий подарок - букет из конфет! Балуйте своих близких! Читать далее

Промо-акции

«Рекламный центр на Московской» возьмет на себя все хлопоты и эффективно проведет для Вас промо-акцию в Кременчуге, Светловодске и Комсомольске. Читать далее
РА «Рекламный центр на Московской» ® 2004-2011 РА «Информ-щит» ® 2008 РА «Промо-люкс» ® 2008 Разработано студией - SDA
Rambler's Top100