Войти

На білбордах політиків з'явилися наклейки з їх критикою

Політикам зіпсували плакати

Асоціація зовнішньої реклами України заявляє про випадки псування плакатів потенційних кандидатів у президенти в Сумах та Черкасах.
Згідно із заявою асоціації, в ніч на 15 жовтня на білбордах з'явилися несанкціоновані наклейки з критикою кандидатів.
Наклейки підписані від імені Олександра Пабата, який є депутатом Київради і лідером фракції Громадський актив Києва.

Так, коментар до реклами Віктора Януковича: 'Двічі ти вже програв! Краще піди зараз'; до реклами Юлії Тимошенко: 'Майбутнє потрібно будувати, а не вигадувати'; до реклами Арсенія Яценюка: 'Врятуй країну - тікай з України'; до реклами Сергія Тігіпка: 'Після революції втік за кордон на півтора роки, а тепер називає себе' сильним '.
'На жаль,' народний кандидат 'Олександр Пабат зовсім не подумав про власників конструкцій, і про простих людей - поклейщіків, яким довелося здирати ці витівки і клеїти заново нові постери', - наголошується в заяві.
'Не подумав він і про те, що свідомо псує чуже майно, захищене законодавством України', - зазначають рекламісти.
Асоціація закликає політиків 'поважати працю простих людей, і вести свою аргументацію за допомогою слів і дебатів, а не підклеювати, як злодії вночі, свої листочки на чужі сюжети'.
У зв’язку з діями штабу Пабата Асоціація направить відповідні звернення до ЦВК і прокуратуру 'з проханням всебічно вивчити ситуацію і покарати осіб, які порушили законодавство'.
Як повідомлялося, в Маріуполі з'явилися білборди з варіаціями на тему гасла прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Вона працює.

За матерiалами: ЛIГАБiзнесIнформ

Оформление свадеб

Шар-сюрприз - это большой шар, размером от 0,8 м до 2,5 м, который заполняется сотней маленьких шариков. В маленькие шарики можно положить записочки с пожеланиями, конфетти, мишуру. Читать далее

Букеты из конфет

Новинка на рынке праздничных услуг!
Для самых требовательных ценителей сладостей - самый оригинальный и потрясающий подарок - букет из конфет! Балуйте своих близких! Читать далее

Промо-акции

«Рекламный центр на Московской» возьмет на себя все хлопоты и эффективно проведет для Вас промо-акцию в Кременчуге, Светловодске и Комсомольске. Читать далее
РА «Рекламный центр на Московской» ® 2004-2011 РА «Информ-щит» ® 2008 РА «Промо-люкс» ® 2008 Разработано студией - SDA
Rambler's Top100