Войти

Сітілайти – не місце для «упражнєній в іспражнєніях» або про важливість суспільного діалогу

Не встигла Асоціація зовнішньої реклами України розповсюдити прес-реліз стосовно реалізації чергової актуальної соціальної кампанії на зовнішніх рекламоносіях, як навколо неї вже вирують пристрасті.
Дійсно, виконавчою дирекцією АЗРУ спільно з Школою політичної аналітики було організовано соціальну кампанію «Не забивай на Конституцію!», метою якої була необхідність привернути увагу громадськості на постійні спроби всіх без виключення представників українського політичного спектру вносити кон'юнктурні зміни до тексту Конституції.
Очевидною є згубність такої звички українських політиків, адже, постійно змінюючи текст Основного закону, вони просто руйнують його авторитет і перетворюють Конституцію на інструмент політичної боротьби.
Серед ряду робіт, поданих до розгляду, було обрано ідеї агентства Prana, які, на думку організаторів, краще за все працюють в умовах сприйняття зовнішніх рекламоносіїв та передають головну думку – недоторканість Основного Закону, пріоритет інтересів держави над дитячими спробами українського істеблішменту побачити в Конституції те, що подобається, а не те, що в ній написано.
           
Описані в ЗМІ факти вандалізму (а з точки зору кримінального законодавства це саме вандалізм), якому було піддано сітілайти, не мають нічого спільного із дотриманням конституції чи демократії; і Асоціація зовнішньої реклами офіційно звертається до органів правопорядку з проханням притягнути до відповідальності осіб, які своїми діями нанесли матеріальні збитки компаніям, що безоплатно розмістили соціальні сюжети на власних носіях.
Але важливо, що ініціатива АЗРУ та Школи політичної аналітики, нехай і «розмальована» вандалами, стала помітною і досягла поставлених цілей: привернула увагу втомленого політикою суспільства до загрози остаточного руйнування правової системи України, а також дала зрозуміти ініціаторам чергового переписування Основного закону, що громадський сектор та ЗМІ не дозволять непомітно продовжувати знущатись над конституцією.

Оформление свадеб

Шар-сюрприз - это большой шар, размером от 0,8 м до 2,5 м, который заполняется сотней маленьких шариков. В маленькие шарики можно положить записочки с пожеланиями, конфетти, мишуру. Читать далее

Букеты из конфет

Новинка на рынке праздничных услуг!
Для самых требовательных ценителей сладостей - самый оригинальный и потрясающий подарок - букет из конфет! Балуйте своих близких! Читать далее

Промо-акции

«Рекламный центр на Московской» возьмет на себя все хлопоты и эффективно проведет для Вас промо-акцию в Кременчуге, Светловодске и Комсомольске. Читать далее
РА «Рекламный центр на Московской» ® 2004-2011 РА «Информ-щит» ® 2008 РА «Промо-люкс» ® 2008 Разработано студией - SDA
Rambler's Top100