Войти
05.07.2010 10:21

Рекламний ринок у світі зростає, Китай лідирує

У 2010 році очікується відновлення світового рекламного ринку. Основними донорами стануть країни, що розвиваються, на чолі з Китаєм.

Сумарні витрати на рекламу у світі, за прогнозами дослідницької компанії в галузі медіа Group M, за підсумками 2010 року складуть 451 млрд доларів. Це на 3,5% перевищує результати попереднього року і дає підстави говорити про відновлення докризових показників, вважають в компанії.

При цьому зростання відбудеться всупереч тенденціям на рекламному ринку світових гігантів.

У першу чергу, США, ринок яких, за прогнозами компанії, за підсумками 2010 року впаде на 1,3% до позначки 145 млрд доларів. А зростання в наступному році на американському рекламному ринку складе лише 2,5%, досягши обсягу у 149 млрд доларів. У той же час, незважаючи на загальний спад рекламної активності в США, у країні відроджується телереклама. До 2014 року загальні витрати на телерекламу в США перевищать докризовий рекорд, прогнозує Kantar Media.

Основний стимул рекламному ринку в нинішньому році обіцяють дати так звані країни БРІІК - Бразилія, Росія, Індія, Індонезія та Китай.

Останній називають найбільшим вкладником у рекламу в 2010 році. За словами директора з інвестицій Group M Ріно Сканзоні, на рахунку країни кожен третій новий долар, вкладений у світову рекламу в 2010 році. У 2011 році країна трохи втратить позиції через відновлення західних ринків. Тоді на її рахунку буде кожен п'ятий новий рекламний долар.

Тим часом, за даними компанії PricewaterhouseCoopers, загальний обсяг глобального ринку розваг і медіа скоротився на 3% до $ 1,322 трлн.

За матеріалами:  МедіаБізнес

Оформление свадеб

Шар-сюрприз - это большой шар, размером от 0,8 м до 2,5 м, который заполняется сотней маленьких шариков. В маленькие шарики можно положить записочки с пожеланиями, конфетти, мишуру. Читать далее

Букеты из конфет

Новинка на рынке праздничных услуг!
Для самых требовательных ценителей сладостей - самый оригинальный и потрясающий подарок - букет из конфет! Балуйте своих близких! Читать далее

Промо-акции

«Рекламный центр на Московской» возьмет на себя все хлопоты и эффективно проведет для Вас промо-акцию в Кременчуге, Светловодске и Комсомольске. Читать далее
РА «Рекламный центр на Московской» ® 2004-2011 РА «Информ-щит» ® 2008 РА «Промо-люкс» ® 2008 Разработано студией - SDA
Rambler's Top100